Psichologas internetu

Psichologas internetu. Psichologo konsultacija internetu

Psichologo konsultacija internetu naudojasi žmonės, kurie gyvena užsienyje ar kitame mieste, daug keliaujantys, užsiėmę, tačiau norintys išlaikyti tą patį psichoterapeutą ir konsultuotis toliau gimtąja kalba. Psichologas internetu – tokiems žmonėms yra labai patogus sprendimas.  Toks būdas padeda teikti psichologinę pagalbą žmonėms, kurių gyvenamoje vietoje nėra psichologo, siekiantiems išlaikyti anonimiškumą ar dėl kitų priežasčių besirenkantiems konsultavimą internetu.  Dirbame Skype ar kitose platformose su klientais gyvenančiais įvairiose Europos šalyse.

Psichologinio konsultavimo internetu būdai

Vaizdo konsultacija Skype pagalba

Psichologo konsultacija internetu Skype pagalba su vaizdu. Tai patogi galimybė greitai ir patogiai gauti psichologine pagalba Ypač tai naudinga žmonėms, kurie yra užsienyje, kitame mieste, arba kai iškyla problemos dėl transporto. Netgi jeigu Jūs ir esate Vilniuje, galėsite išvengti kelionės, spūsčių ar nepatogaus parkavimo.  Galimos sesijos tiesiai iš Jūsų namų arba biuro, Jums patogiu laiku.

Garso konsultacija (telefonu arba internetu)

Tokia paslauga siūloma klientams siekiantiems anonimiškumo – tuomet yra patogios konsultacijos telefonu arba Skype išjungus vaizdą. Šalia aukščiau išvardintų privalumų šis konsultavimas patogus žmonėms, kurie yra nedrąsūs ir, jeigu ne internetas – tai vargu ar apskritai pasirodytų pas psichologą.

.