Psichologas internetu

Psichologas internetu. Psichologo konsultacija internetu

Tai patogus būdas gauti psichologo konsultacija nedelsiant. Psichologo konsultacija internetu naudojasi žmonės, kurie gyvena užsienyje ar kitame mieste, daug keliaujantys, užsiėmę, tačiau norintys išlaikyti tą patį psichoterapeutą ir konsultuotis toliau gimtąja kalba. Psichologas internetu – tokiems žmonėms yra labai patogus sprendimas.  Toks būdas padeda teikti psichologinę pagalbą žmonėms, kurių gyvenamoje vietoje nėra psichologo, gyvenantiems užsienyje, esantiems sutrikusio mobilumo, turintiems įtemptą darbo grafiką, siekiantiems išlaikyti anonimiškumą ar dėl kitų priežasčių besirenkantiems konsultavimą internetu. Kaip ir įprastoje psichologo konsultacijoje internetu galima pagalba dėl įvairių gyvenimiškų sunkumų: nerimo, adaptacijos sunkumų, vienišumo, sumažėjusio pasitikėjimo savimi, santykių problemų, nuotaikos sutrikimų, psichologinių krizių, traumų ir kitų sutrikimų. Psichologo konsultacija internetu yra šiek tiek kitokia negu įprastinė psichologine konsultacija, ji turi tam tikrus ypatumus ir specifiką. Mes nuo pat pradžių pradėjome naudoti šį psichologinio konsultavimo būdą, pas mus jau yra nusistovėjusi tam tikra sėkminga praktika ir psichologinis konsultavimas Skype kartu su namų užduotimis duoda gerų rezultatų. Dirbame Skype su klientais gyvenančiais įvairiose Europos šalyse.

Psichologinio konsultavimo internetu būdai

Vaizdo konsultacija Skype pagalba

Psichologo konsultacija internetu Skype pagalba su vaizdu. Tai patogi galimybė greitai ir patogiai gauti psichologine pagalba Ypač tai naudinga žmonėms, kurie yra užsienyje, kitame mieste, arba kai iškyla problemos dėl transporto. Netgi jeigu Jūs ir esate Vilniuje, galėsite išvengti kelionės, spūsčių ar nepatogaus parkavimo.  Galimos sesijos tiesiai iš Jūsų namų arba biuro, Jums patogiu laiku.

Garso konsultacija (telefonu arba internetu)

Tokia paslauga siūloma klientams siekiantiems anonimiškumo – tuomet yra patogios konsultacijos telefonu arba Skype išjungus vaizdą. Šalia aukščiau išvardintų privalumų šis konsultavimas patogus žmonėms, kurie yra nedrąsūs ir, jeigu ne internetas – tai vargu ar apskritai pasirodytų pas psichologą.

Konsultacija raštu – tekstinėmis žinutėmis, “chat’u” arba elektroniniu paštu

Yra žmonių mėgstančių rašyti. Dažnai yra lengviau išdėstyti savo problemą raštu. Rašydami Jūs visada turite laiko apgalvoti, sugrįžti prie savo minčių ir jas vėliau papildyti. Išdėstę savo mintis popieriuje, Jūs galite kiek atsitraukti ir į savo problemą pažiūrėti iš šalies. Tuomet Jūsų nespaudžia laikas ir nekyla stresas dėl susitikimo trukmės, aplinkos, rūpesčio kaip Jūs atrodote, arba galimos ar menamos psichologo reakcijos į Jūsų pasisakymus.  Šiuo metu psichologinio konsultavimo e-paštu naujiems klientams neteikiame, o siūlome susirašinėjimą Skype chat’u.