Psichologas

Ieškote gero psichologo Vilniuje? Reikia pagalbos su iškilusiomis problemomis? Privatus psichologas lt yra Privatus psichiatras lt dalis, todėl čia pateikta informacija  tarnauja kaip papildoma nuoroda į privatus psichiatras lt. Mūsų psichologai dirba Vilniuje ir teikia psichologo konsultacija bei psichologine pagalba. Geras psichologas Vilniuje  dirba mūsų komandoje, taip pat psichologo konsultacijas teikia psichologė Vida Kaleinikovienė ir gydytojas psichoterapeutas. Todėl tikrai galime Jums padėti. Nedvejodami skambinkite ar parašykite nurodytais kontaktais.

Psichologo pagalba Vilniuje

Jei jaučiate, kad reikalingas psichologas bei jo pagalba, neišsigąskite to: tai nereiškia, kad jūs išprotėjote ir, kad kiti manys, kad jūs –  esate kitoks. Kiekvienas suaugęs žmogus gali prisiminti situaciją, kai patyrė tokią stiprią vidinę įtampą, kad nustojo kovoti savarankiškai ir būtent tada atsirado minčių, jog yra reikalinga psichologine pagalba.  Mes  ramiai priimame tai, kad ligoniui ar mažam vaikui gali būti reikalinga psichologinė pagalba ir palaikymas: mūsų akyse ir supratime – tai  yra silpni ir beginkliai žmonės. Tačiau ir mūsų gyvenime mes būname silpnais ir beginkliais, nes mes turime įveikti daugybę labai sudėtingų iššūkių ir situacijų.Tam reikia ir psichinių, ir fizinių jėgų, ir stiprybės. Kai to nepakanka, mes jaučiamės  bejėgiai ir silpni. Tuomet yra reikalinga psichologo pagalba. Todėl psichologas Vilniuje pasiruošęs Jums padėti.

Psichologinė pagalba ir psichologo konsultacija

Psichologo konsultacija Vilniuje

Nors psichologine pagalba ir psichologo konsultacija yra labai panašios, jos ir nežymiai skiriasi. Psichologo konsultacija klientui padeda analizuoti situaciją; nustatyti problemas ir jų sprendimų galimybes; įgauti žinių; stiprinti įžvalgumą; vystyti, organizuoti ir nukreipti savo pačių žinias; įgauti specifinių žinių; priimti racionalius ir atsakingus sprendimus. Psichologo konsultacijos procesas apima psichologo konsultanto ir kliento bendrą veiklą, kurios tikslas– tam tikrų uždavinių sprendimas ir kliento funkcionavimui reikalingų veiklos pasikeitimų įgyvendinimas. Psichologinė pagalba -yra daugiau pirmoji emocinė pagalba psichologinio ar emocinio streso metu. Dažnai įvairiuose krizių centruose tai atlieka apmokyti savanoriai. Specializuotose įstaigose dirba profesionalai psichologai. Psichologė Vida Kaleinikovienė dirba Vilniuje ir teikia psichologo konsultacijos ir psichologine pagalba.

Psichoterapija Vilniuje ir internetu

Psichoterapija tai specifinis, žodinis gydymo metodas, joje – psichologinių problemų arba psichikos sutrikimų gydymui taikomas komunikacinis (bendravimo) metodas. Dažniausiai į psichoterapeutą kreipiasi žmonės patiriantys vidinę kančią. Jei jaučiate nuolatinį ilgalaikį nerimą, įtampą, liūdesį, blogą nuotaiką, greitai sudirgstate, liejate pyktį arba užsidarote nuo visų, sutrinka santykiai su artimaisiais, draugais, kitais žmonėmis, sunku dirbti, koncentruoti dėmesį, mintys nuolat nuklysta “išsilaižyti žaizdų”, ratais sukdamosis apie tuos pačius įvykius, žodžius, aplinkos detales. Visa, kas prisimenama kalba apie “ne tai”, “ne taip”. Susiaurėja interesai, pagaliau nieko nesinori daryti arba veikiate neapgalvotai, žalingai sau ir kitiems, gyvenimas nublanksta, apie save galvojate blogai, o kartais tiesiog atrodo, kad visi nesupranta, neįvertina jūsų, nors taip stengiatės. Psichoterapeutas Vilniuje padės Jums atrasti save šioje problemų virtinėje. Šiais moderniais laikais informacinės technologijos leidžia mums teikti psichoterapiją internetu taigi mes taip pat ją vykdome nuotoliniu būdu.

http://privatuspsichiatras.lt/psichologo-pagalba-psichologine-pagalba/