Psichologas

Ieškote gero psichologo Vilniuje? Reikia pagalbos su iškilusiomis problemomis? Psichologo konsultacijas teikia psichologė Vida Kaziukėnaitė. Nedvejodami skambinkite ar parašykite nurodytais kontaktais.

Psichologo pagalba Vilniuje

Jei jaučiate, kad reikalingas psichologas bei jo pagalba, neišsigąskite to. Kiekvienas suaugęs žmogus gali prisiminti situaciją, kai patyrė tokią stiprią vidinę įtampą, kad nustojo kovoti savarankiškai ir būtent tada atsirado minčių, jog yra reikalinga psichologine pagalba. Todėl psichologas Vilniuje pasiruošęs Jums padėti. Psichologo konsultacija klientui padeda analizuoti situaciją; nustatyti problemas ir jų sprendimų galimybes; įgauti žinių; stiprinti įžvalgumą; vystyti, organizuoti ir nukreipti savo pačių žinias; įgauti specifinių žinių; priimti racionalius ir atsakingus sprendimus.

Porų terapija

Psichologo konsultacija Vilniuje

Kai santykiuose ištinka krizė, vyrauja neigiamos emocijos, arba, atvirkščiai, partneriai tolsta vienas nuo kito ir jaučiasi svetimi, kreipkitės pagalbos. Svarbu suprasti, kokie elgesio modeliai įsišaknijo ir trukdo darnai, pasitenkinimui šeimoje. Kiekvienas žmogus išgyvena džiaugsmą, kai jaučiasi artimas ir suprastas. Išmoksite klausyti ir labiau suprasti partnerį, priimti ir save ir kitą.

Psichoterapija Vilniuje ir internetu

Psichoterapija tai specifinis, žodinis gydymo metodas, joje – psichologinių problemų arba psichikos sutrikimų gydymui taikomas komunikacinis (bendravimo) metodas. Dažniausiai į psichoterapeutą kreipiasi žmonės patiriantys vidinę kančią. Jei jaučiate nuolatinį ilgalaikį nerimą, įtampą, liūdesį, blogą nuotaiką, greitai sudirgstate, liejate pyktį arba užsidarote nuo visų, sutrinka santykiai su artimaisiais, draugais, kitais žmonėmis, sunku dirbti, koncentruoti dėmesį, mintys nuolat nuklysta , ratais sukdamosis apie tuos pačius įvykius, žodžius, aplinkos detales.  Susiaurėja interesai, pagaliau nieko nesinori daryti arba veikiate neapgalvotai, žalingai sau ir kitiems, gyvenimas nublanksta, apie save galvojate blogai, o kartais tiesiog atrodo, kad visi nesupranta, neįvertina jūsų, nors taip stengiatės. Psichoterapeutas Vilniuje padės Jums atrasti save šioje problemų virtinėje. Šiais moderniais laikais informacinės technologijos leidžia mums teikti psichoterapiją internetu taigi mes taip pat ją vykdome nuotoliniu būdu.